Stadion

STADION UKS PRZEMSZA

Adres: Okradzionów, ul. Białej Przemszy 21b
Pojemność: 3.000 miejsc (200 siedzących)
Oświetlenie: 5000 lx
Rozmiary boiska: 93m x 53m

Historia Stadionu:
Pierwsze boisko urządzono na pastwisku zwanym Szachtami obok drogi do Kuźniczki, treningi odbywały się obok młyna Rydzewskiego w ogrodach, szatnię stanowiła przybudówka na posesji Wiesława Freya. W 1956 r, decyzją władz rolnych boisko zlikwidowano przeznaczając na uprawy rolne.
22.07.1963 r. oddano do użytku nowe boisko do piłki nożnej nad Białą Przemszą, wykonane w znacznej części w czynie społecznym, w oparciu o dotację Rady Powiatowej LZS w Będzinie - koordynatora działalności LZS. Nowy obiekt zdrenowany i wyłożony darnią stanowił dobrą bazę do rozwoju sportu i organizowania imprez sportowo-rekreacyjnych.
Po reaktywacji klubu w 2003 roku Stadion stopniowo i systematycznie był modernizowany głównie ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego. W 2010 roku powstał nowy budynek klubowy znajdujący się naprzeciwko stadionu.

NOWY BUDYNEK KLUBOWY:

SALA KONFERENCYJNA:

BOISKO PIŁKARSKIE GŁÓWNA PŁYTA:

TRYBUNA GŁOWNA:

BOISKO DO BEACH SOCCERA I SIATKÓWKI PLAŻOWEJ:

OGRÓDEK LETNI: