27.04.2024, godz. 17:00, Okradzionów, ul. Białej Przemszy
Sędziowie: Artur Kołodziej (Sędzia główny) oraz Łukasz Gąsior i Dawid Griner
Żółte kartki: Szymon Niemiec - Roman Janicki

PRZEMSZA: Michał Nogaj, Szymon Niemiec, Szymon Raciborski, Karol Rech, Łukasz Śmieciński, Kamil Zimoląg, Mateusz Kieljan, Igor Jagusztyn (90' Michał Jończyk), Dariusz Jakubczyk (82' Tomasz Juszczyk), Oskar Zacharski, Adrian Zimosz
Rezerwa: Patryk Bal, Tomasz Markiecki, Robert Kowalik, Łukasz Chrzanowski, Damian Zalewski, Kacper Tokaj, Kuba Simsak

NIWY: Jacek Popiołek, Wojciech Góra, Rafał Grunt, Bartłomiej Rybak (65' Paweł Lorencki), Kamil Szydłowski (72' Jakub Lenart), Jakub Górniak, Oliwier Maślanka (72' Mikołaj Hamerlik), Patryk Rusek, Filip Bogacki, Roman Janicki (90' Kacper Baran), Damian Czura,
REZERWA: Amadeusz Kędziora, Sylwester Starzyński, Dawid Ślusarczyk
TRENER: Rafał Sadowski

Opis:
Znakomite widowisko mieli okazję obejrzeć zebrani kibice na Stadionie przy ulicy Białej Przemszy w sobotnie popołudnie. Podopieczni Pawła Tomczyka zremisowali na własnym obiekcie z głównym kandydatem do awansu Niwami Brudzowice 1-1 w meczu, w którym każdy z zespołów zasłużył na zwycięstwo.
Początek spotkania zdecydowanie należy do przyjezdnych, którzy zepchnęli naszą drużynę do defensywy. Niwy prezentowały szybki i dynamiczny futbol, który w 31 minucie przyniósł efekt bramkowy w postaci trafienia Filipa Bogackiego. Strata gola podziałała mobilizująco na nasz zespół. Nasi zawodnicy zaczęli przejmować inicjatywę i z każdą minutą coraz lepiej radzili sobie z silnym rywalem. Do przerwy jednak bez efektów bramkowych.
W drugiej części meczu wciąż oglądaliśmy szybki i zacięty pojedynek z tym, że to nasz zespół posiadał przewagę. W 52 minucie meczu w zamieszaniu w polu karnym Kamil Zimoląg znalazł "wolny korytarz" między obrońcami i jego strzał trafił do siatki obok kompletnie zasłoniętego goalkeepera przyjezdnych! Szał radości na stadionie i Przemsza rusza do dalszych ataków! Trwa zacięty bój o każdy centymetr boiska! Niestety, żadnej z drużyn do końca spotkania nie udaje się już sforsować szczelnych bloków defensywnych i mecz kończy się, wydaje się, że sprawiedliwym remisem! Poziomem samego spotkania nie powstydziłby się niejeden pojedynek w lidze okręgowej!