20 kolejka sezon 2023/2024 Zagłębiak Tucznawa - UKS Przemsza 0:2 (0:1)

ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - UKS PRZEMSZA 0:2 (0:1)
Bramki: Igor Jagusztyn (23'), Dariusz Jakubczyk (81')

Protokół:
20 kolejka, sezon 2023/2024
20.04.2024, godz. 11:00, Tucznawa, ul. Łazowska
Sędziowie: Mariusz Grząba (Sędzia główny) oraz Piotr Szreniawa i Krzysztof Machnik
Żółte kartki: Marcin Kozieł - Mateusz Kieljan
Widzów: ok. 30

PRZEMSZA: Michał Nogaj, Szymon Niemiec (81' Damian Zalewski), Szymon Raciborski, Michał Gałgus (46' Karol Rech), Łukasz Śmieciński, Kamil Zimoląg (70' Tomasz Juszczyk), Mateusz Kieljan, Igor Jagusztyn (81' Michał Jończyk), Dariusz Jakubczyk (85' Łukasz Chrzanowski), Oskar Zacharski, Adrian Zimosz
Rezerwa: Patryk Bal, Tomasz Markiecki, Robert Kowalik, Piotr Pluta
Trener: Paweł Tomczyk

TUCZNAWA: Łukasz Lech, Patryk Taraszkowski, Filip Drożdż, Łukasz Sawicki, Igor Jaworski (85' Karol Wach), Bartosz Bujakiewicz, Kamil Drożdż, Mateusz Miska, Mateusz kalicki, Marcin Kozieł, Kamil Urbanowicz
REZERWA: brak
TRENER: Marcin Dziurowicz

Opis:
Czwarte z rzędu ligowe zwycięstwo odnieśli podopieczni Pawła Tomczyka. Nasz zespół w derbowym pojedynku pokonał pewnie na wyjeździe Zagłębiak Tucznawa 2-0, a bramki dla naszej drużyny strzelali Igor Jagusztyn w 23 minucie i Dariusz Jakubczyk w 81 minucie. Rywalom gratulujemy świetnego występu i życzymy kolejnych sukcesów w następnych spotkaniach.
Przed naszą drużyną teraz dwa najcięższe pojedynki w rundzie wiosennej. Do Okradzionowa zawitają dwie najlepsze drużyny A-Klasy, najpierw w najbliższą sobotę wicelider Niwy Brudzowice, a następnie w majówkę liderujący SKS Łagisza.