19 kolejka sezon 2023/2024 Strażak Nowa Wieś - UKS Przemsza 0:6 (0:3)

STRAŻAK NOWA WIEŚ - UKS PRZEMSZA 0:6 (0:3)
Bramki: Kamil Zimoląg (6', 12', 47'), Mateusz Kieljan (30'), Łukasz  Śmieciński (49'), Szymon Niemiec (65')

Protokół:
19 kolejka, sezon 2023/2024
13.04.2024, godz. 17:00, Nowa Wieś, Pinek
Sędziowie: Artur Kołodziej (Sędzia główny) oraz Krzysztof Bąbik i Mariusz Kusak
Żółte kartki: Mateusz Kieljan, Michał Gałgus, Szymon Niemiec, Michał Nogaj, Oskar Zacharski
Widzów: ok. 50

PRZEMSZA: Michał Nogaj, Szymon Niemiec, Szymon Raciborski (69' Damian Zalewski), Karol Rech, Łukasz Śmieciński, Kamil Zimoląg, Mateusz Kieljan (75' Robert Kowalik), Igor Jagusztyn (78' Kacper Tokaj), Dariusz Jakubczyk, Oskar Zacharski, Adrian Zimosz (69' Łukasz Chrzanowski)
Rezerwa: Michał Jończyk, Michał Gałgus, Tomasz Markiecki
Trener: Paweł Tomczyk

STRAŻAK: Tomasz Sala, Kasper Klimczyk, Tomasz Wyszyński (75' Tomasz Karecki), Michał Brdak, Leszek Płoszański, Kamil Miodek (75' Zenon Stalmach), Błażej Skupień (65' Mateusz Krzykawski), Kamil Majcherczyk (75' Gaweł Klimczyk), Nikodem Cygarowski, Robert Tomczyk, Daniel Piekarczyk (46' Rafał Bijak)
REZERWA: brak
TRENER: Kamil Miodek

Opis:
Trzecie z rzędu wysokie zwycięstwo odnieśli podopieczni Pawła Tomczyka w rozgrywkach sosnowieckiej grupy A-Klasy. Przemsza pokonała na wyjeździe Strażak Nowa Wieś aż 6-0 kontynuując znakomitą dyspozycję w rundzie wiosennej.
Już w 6 minucie meczu "sprawy w swoje ręce" wziął najaktywniejszy na boisku Kamil Zimoląg. Kolejne sześć minut meczu przyniosło drugie trafienie tego zawodnika i po pierwszym kwadransie spotkania dość licznie zebrani kibice Przemszy mogli z ulgą oglądać dalszy przebieg meczu. W "trójkolorowi" nie zwalniali tempa. W 30 minucie jedna z najpiękniejszych akcji naszego zespołu w tym meczu przynosi trzecie trafienie. Łukasz Śmieciński przeprowadza akcję lewym skrzydłem boiska, podaje do Mateusza Kieljana, a ten technicznym strzałem pokonuje goalkeepera gospodarzy! Jak się okazało, to było wszystko, co nasi chłopcy chcieli nam pokazać w pierwszej części meczu.
O dziwo po zmianie stron nasz szkoleniowiec nie dokonał jak to ma w zwyczaju żadnych zmian. Przemsza rozpoczyna bardzo mocno bo już w 47 minucie Kamil Zimoląg kompletuje hat-tricka! Jeszcze dobrze nasi kibice nie nacieszyli się z czwartego gola jak już na listę strzelców wpisuje się Łukasz  Śmieciński! 5-0 i Przemsza idzie za ciosem Na kolejne trafienie czekamy aż do 65 minuty, kiedy to ładnym strzałem zza szesnastki popisuje się Szymon Niemiec ustalając tym samym wynik meczu na 6-0! Było to trzecie z rzędu wysokie zwycięstwo Przemszy! Ale nie zatrzymujemy się! Chcemy więcej Panowie!