Oskar Zacharski zawodnikiem Przemszy Okradzionów!

OSKAR ZACHARSKI ZAWODNIKIEM PRZEMSZY OKRADZIONÓW!

Kolejny "trójkolorowy" dołączył do naszej Armii, która w sezonie 2022/2023 będzie rywalizowała w sosnowieckiej A-Klasie! To urodzony 30 sierpnia 2000 roku Oskar Zacharski! Szybki i bardzo dobry technicznie środkowy pomocnik swoją karierę zaczynał w Zagłębiu Sosnowiec. Jego kolejnymi klubami były MUKP Dąbrowa Górnicza, Unia Dąbrowa Górnicza i Tęcza Błędów. Do Przemszy dołączył ponieważ spodobała mu się wizja stworzenia silnego zespołu:

"Zdecydowałem się na grę w Przemszy ponieważ zaciekawiła mnie wizja stworzenia nowej silnej drużyny i też znałem tutaj parę osób. Cele indywidualne?…na pewno dawać w każdym meczu z siebie 200%, wspomagać mentalnie kolegów na boisku, natomiast jeśli chodzi o cele drużynowe napisze tylko że....  cel jest jeden”

Stwórzmy więc wspólnie silną drużynę! Witamy na pokładzie Ozi! Tylko Przemsza!!!