18 kolejka sezon 2023/2024 UKS Przemsza - RKS Grodziec 7:0 (3:0)

UKS PRZEMSZA - RKS GRODZIEC 7:0 (3:0)
Bramki: Szymon Niemiec (13'), Łukasz Śmieciński (35', 70', 74'-k.), Adrian Zimosz (28', 53'), Dariusz Jakubczyk (63')

Protokół:
18 kolejka, sezon 2023/2024
06.04.2024, godz. 11:00, Okradzionów, ul. Białej Przemszy
Sędziowie: Mariusz Grząba (Sędzia główny) oraz Piotr Szreniawa i Dawid Griner
Żółte Kartki: brak
Widzów: ok. 100

PRZEMSZA: Michał Nogaj, Szymon Niemiec, Szymon Raciborski, Michał Gałgus (57' Kuba Simsak), Karol Rech, Łukasz Śmieciński, Kamil Zimoląg (67' Mateusz Kieljan), Igor Jagusztyn (79' Damian Zalewski), Dariusz Jakubczyk (65' Tomasz Juszczyk), Oskar Zacharski, Adrian Zimosz
Rezerwa: Patryk Bal, Piotr Pluta, Michał Jończyk, Łukasz Chrzanowski, Kacper Tokaj, Robert Kowalik
Trener: Paweł Tomczyk

GRODZIEC: Wojciech Rzońca, Mateusz Mroczek, Bartosz Garczarczyk, Aleksander Głowa (64' Damian Koch), Bartosz Bzdręga, Sławomir Madej, Damian Wiśniewski (75' Aleksander Janosz), Grzegorz Koch, Bartosz Wyralski, Mateusz Grogor (58' Adam Osoba), Adrian Kardaś
REZERWA: Adam Zbroszczyk, Przemysław Kocot
TRENER: Adam Zbroszczyk

Opis:
Trzecia wiosenna kolejka przyniosła drugi, lecz tym razem całkowicie niespodziewany pogrom. Nasz zespół wysoko pokonał czołowy zespół A-Klasy RKS Grodziec aż 7-0! Spodziewaliśmy się ciężkiego i wyrównanego pojedynku jednak nasi chłopcy całkowicie zdominowali rywala i odnieśli jak najbardziej zasłużone zwycięstwo.
Spotkanie zaczęło się od ataków Przemszy jednak dobrze spisywała się defensywa rywali. Przez pierwszy kwadrans więc nie oglądaliśmy bramek. W 13 minucie po podaniu Łukasza Śmiecińskiego Szymon Niemiec daje prowadzenie naszej drużynie! Bramka "Szyny" tylko rozbudziła apetyt naszych zawodników. W 18 minucie kolejny strzał Szymona Niemca broni bramkarz, minutę później znakomita akcja Przemszy zostaje ponownie zatrzymana przez bramkarza rywali, a kilka sekund potem goalkeeper gości paruje nad poprzeczką strzał głową Dariusza Jakubczyka. Dopiero w 28 minucie skuteczną receptę na dobrze dysponowanego bramkarza Grodźca znajduje Adrian Zimosz i mamy 2-0! Szał radości na trybunach ale "trójkolorowi" się nie zatrzymują! W 35 minucie na listę strzelców wpisuje się Łukasz Śmieciński. Nasz kapitan w tym meczu był fenomenalny! W 45 minucie jeden z naszych defensorów zagrywa piłkę ręką w polu karnym i bardzo dobrze prowadzący zawody Pan Mariusz Grząba wskazuje "wapno"! Michał Nogaj co prawda wyczuł intencje strzelca lecz piłka trafia w słupek i wychodzi w pole! Nie ma gola! Wynikiem 3-0 kończy się, wydawałoby się bardzo dobra połowa w wykonaniu Przemszy.
Po zmianie stron nasz zespół daje jednak koncert gry! Już w 53 minucie Adrian Zimosz po podaniu Oskara Zacharskiego strzela czwartego gola dla naszej drużyny! Rywal wyraźnie opada z sił, a zawodnicy zaczynają się denerwować. Wykorzystują to "trójkolorowi" i już w 62 minucie Dariusz Jakubczyk po raz piąty pokonuje bramkarza rywali!
Końcówka meczu tak jak i jego początek należy do Łukasza Śmiecińskiego. Najpierw w 70 minucie nasz kapitan podwyższa na 6-0, a trzy minuty później wykorzystuje rzut karny i ustala wynik meczu na sensacyjne 7-0 dla Przemszy! To był niesamowity spektakl, a ręce kibiców same składały się do oklaskiwania gry naszej drużyny! Brawo Panowie! Chcemy oglądać więcej takich spotkań!