Sparing. ZEW Sosnowiec - Przemsza Okradzionów 4-4

Sparing nr 4
02.08.2022, godz. 18:30, Sosnowiec, ul. Gałczyńskiego
ZEW SOSNOWIEC - PRZEMSZA OKRADZIONÓW 4:4 (3:2)
Bramki: Leśniak, Czajka, Jabłoński, Pyśk

PRZEMSZA: Nogaj, Słabisz, Leśniak, Czajka, Zawodnik testowany 1, Pluta, Mróz, Zawodnik testowany 2, Zawodnik testowany 3, Niemiec, Zawodnik testowany 4
GRALI RÓWNIEŻ: Migas, Pyśk, Lipkiewicz, Jabłoński, Skóra, Misztal, Zawodnik testowany 5, Zawodnik testowany 6, Zawodnik testowany 7
TRENER: Dominik Leśniak

Opis:
Remisem 4-4 zakończył się czwarty mecz kontrolny naszego zespołu. Nasza drużyna rozegrała bardzo zacięty pojedynek z ZEWem Sosnowiec. Kibice zebrani na stadionie przy ul. Gałczyńskiego nie mieli prawa się nudzić. Oba zespoły stworzyły mnóstwo ciekawych sytuacji bramkowych, nie zabrakło bramkarskich parad.
Lepiej spotkanie rozpoczęła drużyna Przemszy, która już w 2 minucie objęła prowadzenie po golu Dominika Leśniaka. ZEW jednak udowodnił, że jest klasowym zespołem i doprowadził do wyrównania, a chwilę później objął prowadzenie po ładnym strzale z rzutu wolnego. Jeszcze przed przerwą "sosnowiczanie" podwyższyli wynik meczu na 3-1. Naszą drużynę stać było jedynie na zmniejszenie rozmiarów porażki po golu niezawodnego Mariusza Czajki i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2-3.
Po zmianie stron wiele roszad w składach obu drużyn przyniosło zmianę obrazu gry. Dominował nasz zespół co też przełożyło się na zdobywane bramki. Najpierw wyrównał Rafał Jabłoński, a później prowadzenie naszej drużynie dał utalentowany młodzieżowiec Piotr Pyśk. Rywale nie dawali jednak za wygraną i w samej końcówce doprowadzili do remisu. Ten bardzo ciekawy i zacięty pojedynek zakończył się więc wynikiem 4-4.