Sparing. Salos Dąbrowa Górnicza - Przemsza Okradzionów 2-1

12.02.2023, godz. 12:00, Dąbrowa Górnicza
SALOS DĄBROWA GÓRNICZA - UKS PRZEMSZA 2:1 (1:1)
Bramka: Dariusz Jakubczyk

PRZEMSZA: Michał Nogaj, Szymon Niemiec, Michał Gałgus, Robert Kowalik, Zaw. testowany 1, Zaw. testowany 2, Dariusz Jakubczyk, Zaw. testowany 3, Dominik Leśniak, Arkadiusz Frydrych, Łukasz Śmieciński
Grali również: Karol Rech, Kacper Skóra, Piotr Pyśk, Piotr Pluta, Mariusz Czajka, Zaw. testowany 4, Zaw. testowany 5

Porażką 1-2 zakończył się trzeci mecz kontrolny zimowego okresu przygotowawczego. Nasz zespół zmierzył się tym razem z juniorami Salosu Dąbrowa Górnicza, a trener Paweł Tomczyk dał w tym meczu wykazać się w dłuższym wymiarze czasu zawodnikom, którzy w ostatnim czasie mieli mniej okazji do treningów lub gry.
Rywal jak na ten okres przygotowań okazał się bardzo wymagający i wręcz wymarzony. Młodzi i wybiegani chłopcy zmusili nasz zespół do wysiłku fizycznego. Spotkanie stało na dość ciekawym poziomie, choć obfitowało w mnóstwo błędów zarówno po jednej jak i drugiej stronie. Pierwsza część meczu pod dyktando Przemszy, w drugiej role się odwróciły. Ostatecznie górą zespół Salosu, który w końcówce strzelił zwycięskiego gola.
Przyszły tydzień zapowiada się niezwykle intensywnie dla naszej drużyny, którą czekają aż trzy mecze kontrolne! Szczegóły wkrótce