Sparing. Przemsza Okradzionów - Unia Ząbkowice 8-1

Sparing
05.03.2023, godz. 11:00, Strzemieszyce
UKS PRZEMSZA - UNIA ZĄBKOWICE 8:1 (1:0)
Bramki: Zawodnik testowany 1 x2, Łukasz Śmieciński x2, Mariusz Czajka, Zawodnik testowany 2, Karol Rech, Dariusz Jakubczyk

Skład: Michał Nogaj, Michał Gałgus, Robert Kowalik, Dominik Leśniak, Piotr Pluta, Dariusz Jakubczyk, Zaw. testowany 1, Mariusz Czajka, Łukasz Śmieciński, Arkadiusz Frydrych, Zaw. testowany 2
Grali również: Zaw. testowany 3, Zaw. testowany 4, Karol Rech, Paweł Tomczyk

Wysokim zwycięstwem zakończył się mecz kontrolny z B-Klasową Unią Ząbkowice. Do przerwy mimo ogromnej przewagi nasz zespół prowadził tylko 1-0 mając duże problemy z defensywnie nastawionym rywalem. Bardzo dobrze funkcjonujący blok defensywny biało-niebieskich rozbijał wszelkie próby przedostania się we własne pole karne, a gdy to już się udało naszym chłopcom, to brakowało skuteczności w wykończeniu akcji.
"Worek" z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej części meczu. Zespół Unii, który stawił się w tym meczu w okrojonym składzie opadł z sił i zaczął popełniać błędy w defensywie, co wykorzystali nasi zawodnicy raz po raz pakując futbolówkę do siatki. Ostatecznie Przemsza wygrała 8-1 po dość ciekawym spotkaniu, momentami prezentując futbol taki, jaki chcielibyśmy oglądać w lidze. Już za tydzień kolejny sprawdzian z innym przedstawicielem B-Klasy, czyli MKS Sławków.