Michał Nogaj - bramkarski talent w Przemszy

MICHAŁ NOGAJ - BRAMKARSKI TALENT W PRZEMSZY

W zakończonym sezonie 2021/2022 bramki naszego klubu w większości spotkań strzegł Michał Nogaj. To bardzo utalentowany bramkarz, dla którego są to dopiero początki gry w seniorskiej piłce klubowej, a już w wielu spotkaniach pokazał się z bardzo dobrej strony mając znaczny wpływ na wyniki osiągane przez zespół. Tak było choćby w pamiętnym meczu z RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza, kiedy to rywal przeważał, jednak Michał zademonstrował fantastyczną formę raz po raz zatrzymując ataki rywali.

Urodzony 16 maja 1999 roku bramkarz swoją przygodę piłkarską zaczynał w KS Mydlice w sezonie 2017/2018. Wcześniej  dużo grywał w piłce 6-cio osobowej. W sezonie 2018/2019 trafił do Przemszy, gdzie z czasem wywalczył sobie pozycję numer "1" w bramce "trójkolorowych".
Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie również będziemy mogli podziwiać umiejętności uzdolnionego goalkeepera na Stadionie przy Białej Przemszy.

Fot. Wojciech Rejdych/Jedność Strzyżowice