Michał Gałgus zawodnikiem Przemszy Okradzionów!

MICHAŁ GAŁGUS ZAWODNIKIEM PRZEMSZY OKRADZIONÓW!

Mamy transfer "Last Minute"! Tuż przed godziną 14:00 Michał Gałgus został zawodnikiem Przemszy Okradzionów! Urodzony 16 sierpnia 1993 roku środkowy obrońca trafił do nas na półroczne wypożyczenie z RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza. Michał jest wychowankiem Czarnych Sosnowiec, w swojej karierze reprezentował jeszcze barwy nieistniejącego już KP Katowice z którego w 2016 roku trafił do RKS Zagłębie. W okresie przygotowawczym spisywał się na tyle dobrze, że nasz klub poczynił starania o pozyskanie utalentowanego zawodnika, który zresztą jest już w kadrze meczowej na dzisiejszy pojedynek ze Strażakiem Nowa Wieś!
Witamy na pokładzie Michał! Tylko Przemsza!!!

"Po ponad sześciu latach spędzonych w RKS-ie i mocnej przebudowie drużyny w ostatnim czasie uznałem, że czas poszukać nowych wyzwań. Do przyjścia do Przemszy namówił mnie Karol Rech, z którym znamy się z gry w poprzednim klubie, a także przyjście paru chłopaków z którymi już kiedyś grałem. Do klubu dołączyłem niedawno, ale już po kilku treningach widać, że mamy tutaj całkiem mocną pakę, która w tym sezonie na pewno jest w stanie powalczyć o coś więcej"