Dariusz Jakubczyk zawodnikiem Przemszy Okradzionów!

DARIUSZ JAKUBCZYK ZAWODNIKIEM PRZEMSZY OKRADZIONÓW!

Mamy hit transferowy, a zarazem Wielki Powrót! Panie i Panowie, Ladies and Gentelmen, Dariusz Jakubczyk w nowym sezonie będzie reprezentował barwy Przemszy Okradzionów!!! To jeden z najlepszych zawodników sosnowieckiej A-Klasy w ostatnich latach. Ten znakomity pomocnik jest wychowankiem Unii Dąbrowa Górnicza. Jeszcze w wieku juniorskim przeniósł się do UKS Klimontów aby następnie powrócić do Unii Dąbrowa Górnicza i spróbować swoich sił w piłce seniorskiej. Kolejnym klubem była nasza Przemsza w której Darek spędził pięć lat stając się niekwestionowanym liderem drużyny. Ostatni sezon spędził w KS Gminy Psary, zespół jednak nie przystąpił do rozgrywek w zbliżającym się sezonie więc zawodnik zdecydował się na powrót do naszego klubu w którym czuje się...  jak w domu!

"Wróciłem, bo w Okradzionowie czuję się jak w domu. Spędziłem tu prawie pięć lat, zagrałem ponad sto meczów i nigdzie indziej nie ma takiej atmosfery jak w Przemszy. W poprzednim sezonie klubowi nie szło tak jak wszyscy by sobie tego życzyli, lecz postaram się dołożyć cegiełkę, żeby Przemsza znowu liczyła się w rozgrywkach".

WITAMY W DOMU DARKU!!! Nigdy nas już nie opuszczaj! Tylko Przemsza!!!