Bal Sportowca 2023!!!

BAL SPORTOWCA 2023

W sobotę 18 lutego 2023 odbędzie się Bal Sportowca 2023! To wydarzenie zapisało się jako jedno z najważniejszych w kartach współczesnej historii UKS Przemsza Okradzionów.
Zapoczątkowane w 2005 roku wydarzenie stało się bez wątpienia klubową tradycją. Niestety, pandemia przerwała na krótko tą piękną tradycję do której w tym roku nasz Zarząd postanowił powrócić.

"Postanowiliśmy w tym roku powrócić do tej pięknej klubowej tradycji. Nie mniej jednak zainteresowanie Balem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - ocenia Prezes UKS Przemsza Janusz Dyszkowski - bardzo szybko zapełnił się limit miejsc, co pokazuje, że tego typu wydarzenia cieszą ogromną popularnością wśród społeczności związanej z UKS Przemsza i wyróżniają nasz klub na tle wszystkich innych w regionie".

Nic dziwnego, przez lata na Balach Sportowca organizowanych przez Zarządy UKS Przemsza panowała niezapomniana atmosfera, gościły na nich wybitne osobistości z Prezydentami Miasta Dąbrowa Górnicza na czele. Małą tradycją stało się również wręczanie podczas Balu statuetek dla najlepszych zawodników klubu co będzie głównym punktem również podczas sobotniej imprezy.